dundar_termal_afyon_villa_otel
Sağlıkta İş İlanları
İş Arayanlar
İlan Ver
Eleman Arayanlar
İlan Ver
Sağlık bakanlığı üniversitelerde hoca muayenesini yasaklamasını değerlendiriniz?
Bu uygulama ile kimse öğretim üyesi olmak istemez, yakında tıp fakültelerine hoca bulunamaz. (406)
Hocaların hakettiği maaşı devlet versin, hoca muayenesi ücretsiz olsun (1143)
Kötü oldu, paramızla bile muayene olmaz olduk (513)
Yetkililer muayenehane suistimali önlemek için kapatmak yerine saha sıkı kontrol yapabilirdi. (233)
İyi oldu, ücret ödemeden doçent ve profesöre muayene olabiliyorum (1184)
 

A B C D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V X W Y Z

 
 
Tüm İlaç Firmaları » YENİSARK Firması Bilgileri
 
Ve   Veya  Aynen
 
Firma Hakkında :

Türk İlaç Sanayinde 28 yılı deviren Centurion Yenişark , Türkiyede üretimi bulunmayan fakat hayati derecede öneme haiz olan Kan Ürünleri , Aşılar ve Farmasötik ürünlerin İthalatı ,Pazarlanması ve Lojistiği konusunda uzmanlaşmış bir ilaç firmasıdır.

Centurion Yenisarkın geçmişten aldığı bu tecrubesi ile yakın gelecekteki uygulamaya koyacağı planları arasında , çeyrek asırı aşkın süredir hizmet ettiği Türk İlaç Sanayinde tedavi alanlarını genişleterek büyümek , Local üretim tesislerinin tohumlarını atmak ve tedarik ağını Doğu Avrupadan Orta Doğuya kadar genişletmek sayılabilir.

Centurion Yenisarkın tedarikini sağladığı ürünler kısaca ,spesifik immunoglobulinler , çoçuk aşıları ve Seyahat aşılarıdır. Yoğun bakım ürünlerinin pazarlanmasının yanı sıra Anti hemorajik ,Diabetik ,Anti Fungal ,Anestezik ürün grublarıda ürün gammına eklenmiş bulunmaktadır.

Centurion Yenisark , Kendi pazarlarının lideri konumundaki Berna Biotech ,Sanquin Plasma Derivatives , Omrix Pharmaceuticals, Human Biologicals Institute , Bharat Serums , GreenCross Berna Corp , Cadila Pharmaceuticals , Vacsera gibi İlaç üreticelerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olup ürün portföyünü her geçen gün artirmakta ve Türk tıbbına hizmetini kesintisiz sürdürmektedir.

Firmamızın ,Distribütörlüğünü yaptığı

Berna Biotech a Crucell Company ; 1881 yılında kurulmuş olup Bakteriyal ve Seyahat aşıları konusunda uzmanlaşmış bioteknolojik aşılar üreten ve yaptığı Ar-Ge çalışmaları sonucu Dünya Aşı pazarına yeni teknoloji ,üstün koruyucu özellikli ,prezervatif içermeyen (Thiomersal gibi)  aşılar sunan WHO Prequalification onaylı uzman bir Aşı firmasıdır.  

Sanquin , 1945 yılında Hollanda Kızılhaçı bünyesinde faaliyetini sürdürmüş ve 1998 yılında Sanquin CLB adını almış bünyesinde Hollanda, Belçika ve Finlandiya Kızılhaçlarını bulunduran ,Avrupa Kan Birliği Kurucusu ve Genel Başknalığını üstlendiği ve WHO tarafından Referans gösterilen bir Kan Ürünleri firmasıdır.

Aynı zamanda Sanquin kar amacı gütmeyen ,gönüllü EU donörlerinden elde ettiği kanlarla yüksek teknolojide üretim yapan ve temel amacı güvenilir kan ürünleri üretmek olan uzman bir organizasyondur.

Omrix Biopharmaceuticals ,Kan ürünleri ve türevleri konusunda uzmanlaşmış US plasmasından üretilen Immunoglobuline ,IV ,Hepatitis B IV , Antrax Ig ,Fibrin Yapıştırıcı gibi specific ürünleri üreten FDA onaylı bir İlaç Firmasıdır.

Human Biologicals Institute; Bakteriyal ve Koruyucu Aşılar konusunda uzmanlaşmış

Dünyadaki İkinci VeroCell Kuduz Aşısı üreticidir.

Bharat Serums and Vaccines Institute ; Bioteknolojik ,Anestezik ve Anti Sera grubu ürünler üreten hindistan merkezli Uluslararsi bir ilaç firmasıdır.

GreenCross Berna Corperation , WHO Prequalfication onaylı Hepatit B aşışı üreticisi ve WHO nun Aşı tedarikçisi olan bir aşı firmasıdır.

Cadila Pharmaceuticals , Bioteknolojik ürünler üreten bir ilaç firmasıdır.

Vacsera , Anti Sera grubu ürünler üreten bir ilaç firmasıdır.

Misyonumuz , 1979 yılında bugune kadar gururla taşıdığımız güvenilir ve saygın ilaç firması kimliğimizi , ürün grubu ve tedavi alanlarını genişleterek devam ettirmektir.

 
 
Bu Sayfayı Arkadaşına Gönder Oda Okusun..    
Adın Soyadın :
   
Arkadaşının Adı Soyadı :
Mail Adresi :
    
   Hamile kalma zamanı, doğum zamanı Hesaplamaları
   Koroner Kalp Hastalığı Risk Hesaplaması
   Child-Pugh Skorlaması
   Vücut kitle indeksi, Vücut yüzey alanı

 Diyabet hastalığı
Tiroid hastalıkları
Hepatitler
Sigaranın zararları
Kısırlık
Estetik Cerrahi
Besin piramidi
Şifalı Bitkiler
Bel fıtığı
 
Sağlık Danış'dan haberdar olmak için mailinizi listemize ekleyin.
Mailiniz Başarıyla Eklendi.

Anasayfa  |  Hastalıklar  |  Üye Doktorlar  |  Hasta Soruları  |  İlaç Rehberi  |  Tıp Sözlüğü  |  Konsültasyonlar  |  Sağlık Haberleri  |  Medikal Hesaplar  |  Güncel Tedaviler  |  Kategorize Hazır Soru-Cevaplar  |  Tanısal Algoritma  |  Reklam  |  İletişim |

Sponsor Linkler:
|
Saç Ekimi    OnlineDestekOL : Web sitenize canlı destek sistemi |

Copyright © Telif hakkı © 2007-2011 Saglikdanis.com
Yasal uyarı: Bu sitede yayınlanan resim, yazı ve diğer uygulamaların her hakkı Akcan Sağlık Hizmetleri. Ltd. Şti. 'ye aittir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Bu site kişileri sağlık alanında bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. İçeriği izinsiz kullanmak yasaktır